Apple A2649__iphone 14 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | BLACK |
| Serial# | YCCXCQ46PC |
| IMEI# | 355549910856894 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $209.99
-65%$209.99
$73.50Apple A2649__iphone 14 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | BLACK |
| Serial# | YCCXCQ46PC |
| IMEI# | 355549910856894 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | BLACK |
| Serial# | YCCXCQ46PC |
| IMEI# | 355549910856894 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition










