🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Purple Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | L93WKM14LD |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | PURPLE |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$229.99
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Purple Smart Phone—
$229.99
Apple A2649__iphone 14 128 Gb Purple Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | L93WKM14LD |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | PURPLE |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | L93WKM14LD |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Color | PURPLE |
| Class | HIGH |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










