🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2649__iphone 14 128 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Serial# | JWCXT0WK69 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35075244618363 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$214.99
Apple A2649__iphone 14 128 Gb White Smart Phone—
$214.99
Apple A2649__iphone 14 128 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Serial# | JWCXT0WK69 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35075244618363 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Serial# | JWCXT0WK69 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Model Number | A2649__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35075244618363 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition










