
Apple A2681 Apple M1 Pro 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 194253080411 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Model Number | A2681 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |
Original: $724.99
-65%$724.99
$253.75Apple A2681 Apple M1 Pro 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 194253080411 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Model Number | A2681 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 194253080411 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Model Number | A2681 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |










