Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | M92H6K3W53 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2681 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Original: $434.99
-65%$434.99
$152.25Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | M92H6K3W53 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2681 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | M92H6K3W53 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2681 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |










