🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Serial# | L7DCQ7RMFV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$564.99
Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$564.99
Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Serial# | L7DCQ7RMFV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Serial# | L7DCQ7RMFV |
Condition
Excellent, pre-owned condition










