Apple A2757__ipad 10th Gen Silver Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2757__IPAD 10TH GEN |
| Serial# | K26CQP26NW |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Apple A2757__ipad 10th Gen Silver Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2757__IPAD 10TH GEN |
| Serial# | K26CQP26NW |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2757__IPAD 10TH GEN |
| Serial# | K26CQP26NW |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |










