
Apple A2780 Apple M2 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2780 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | SILVER |
| Serial# | XG0GJCF4TM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $1,359.99
-65%$1,359.99
$476.00Apple A2780 Apple M2 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2780 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | SILVER |
| Serial# | XG0GJCF4TM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2780 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | SILVER |
| Serial# | XG0GJCF4TM |
Condition
Excellent, pre-owned condition










