🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2780 Apple M2 Pro 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2780 |
| Serial# | YNJJ390HGX |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 PRO |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$800.00
Apple A2780 Apple M2 Pro 16 Gb 1 Tb Gray Laptop—
$800.00
Apple A2780 Apple M2 Pro 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2780 |
| Serial# | YNJJ390HGX |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 PRO |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2780 |
| Serial# | YNJJ390HGX |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 PRO |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










