
Apple A2846__iphone 15 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Serial# | K0XKGYF6C7 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 357981369539101 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $449.99
-65%$449.99
$157.50Apple A2846__iphone 15 128 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Serial# | K0XKGYF6C7 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 357981369539101 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Serial# | K0XKGYF6C7 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 357981369539101 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition










