
Apple A2846__iphone 15 128 Gb Pink Smart Phone
| IMEI# | 350168507522507 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | KLQ9WQ6QMJ |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $483.99
-65%$483.99
$169.40Apple A2846__iphone 15 128 Gb Pink Smart Phone
| IMEI# | 350168507522507 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | KLQ9WQ6QMJ |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 350168507522507 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | KLQ9WQ6QMJ |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










