Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| IMEI# | 354820294886836 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | JY5Y27VDG6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| IMEI# | 354820294886836 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | JY5Y27VDG6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| IMEI# | 354820294886836 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | JY5Y27VDG6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










