
Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 352748300524939 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| Serial# | G6N0W9F0JP |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 352748300524939 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| Serial# | G6N0W9F0JP |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 352748300524939 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| Serial# | G6N0W9F0JP |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition










