Apple A2941 Amd A12 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Serial# | H6FGWYY2PY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | A2941 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD A12 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Apple A2941 Amd A12 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Serial# | H6FGWYY2PY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | A2941 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD A12 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Serial# | H6FGWYY2PY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | A2941 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD A12 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |










