🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2941 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | GJ2KPFL9RG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2941 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$399.99
Apple A2941 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$399.99
Apple A2941 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | GJ2KPFL9RG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2941 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | GJ2KPFL9RG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2941 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










