
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | D3W9RHC24H |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 352628125386013 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $454.99
-65%$454.99
$159.25Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | D3W9RHC24H |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 352628125386013 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | D3W9RHC24H |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 352628125386013 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










