Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 356422169436314 |
| Serial# | DWWH2PHHC0 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $459.99
-65%$459.99
$161.00Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 356422169436314 |
| Serial# | DWWH2PHHC0 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 356422169436314 |
| Serial# | DWWH2PHHC0 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










