🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| IMEI# | 353730201380800 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L39QL972M |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$499.99
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone—
$499.99
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| IMEI# | 353730201380800 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L39QL972M |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| IMEI# | 353730201380800 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L39QL972M |
Condition
Very Good, pre-owned condition








