🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 352628121664264 |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Serial# | DWC4W9C7WY |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$489.99
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone—
$489.99
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 352628121664264 |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Serial# | DWC4W9C7WY |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 352628121664264 |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Serial# | DWC4W9C7WY |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










