🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| IMEI# | 359493732089697 |
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Serial# | H9XKTFD9V3 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$538.99
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Blue Smart Phone—
$538.99
Apple A3081__iphone 16 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| IMEI# | 359493732089697 |
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Serial# | H9XKTFD9V3 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| IMEI# | 359493732089697 |
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Serial# | H9XKTFD9V3 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










