
Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | KT257GW6PW |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355983880229040 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $679.99
-65%$679.99
$238.00Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | KT257GW6PW |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355983880229040 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | KT257GW6PW |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | AT&T |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355983880229040 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










