Apple A3084__iphone 16 Pro Max 256 Gb Beige / Tan Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BEIGE / TAN |
| Model Number | A3084__IPHONE 16 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 355762293829996 |
| Serial# | H9192LHP2N |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $569.99
-65%$569.99
$199.50Apple A3084__iphone 16 Pro Max 256 Gb Beige / Tan Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BEIGE / TAN |
| Model Number | A3084__IPHONE 16 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 355762293829996 |
| Serial# | H9192LHP2N |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BEIGE / TAN |
| Model Number | A3084__IPHONE 16 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 355762293829996 |
| Serial# | H9192LHP2N |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










