🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3113 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3113 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | F9PP127HK72 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$434.99
Apple A3113 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$434.99
Apple A3113 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3113 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | F9PP127HK72 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3113 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | F9PP127HK72 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










