
Apple A3113 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | CVQ26ND2KN |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Model Number | A3113 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $804.99
-65%$804.99
$281.75Apple A3113 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | CVQ26ND2KN |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Model Number | A3113 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | CVQ26ND2KN |
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Model Number | A3113 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










