
Apple A3113 Intel Core M3 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A3113 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Serial# | HLXTHXJXXQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Apple A3113 Intel Core M3 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A3113 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Serial# | HLXTHXJXXQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A3113 |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Serial# | HLXTHXJXXQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition










