
Apple A3212 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3212 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Serial# | C220LFVYGN |
| IMEI# | 354566769303605 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| Power Adapter |
Original: $334.99
-65%$334.99
$117.25Apple A3212 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3212 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Serial# | C220LFVYGN |
| IMEI# | 354566769303605 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| Power Adapter |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3212 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Serial# | C220LFVYGN |
| IMEI# | 354566769303605 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
| Power Adapter |










