🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A3212 128 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A3212 |
| Serial# | 89043052010008889725001470251374 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | WHITE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Carrier | |
| IMEI# | 354741556528595 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$599.99
Apple A3212 128 Gb White Smart Phone—
$599.99
Apple A3212 128 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A3212 |
| Serial# | 89043052010008889725001470251374 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | WHITE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Carrier | |
| IMEI# | 354741556528595 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A3212 |
| Serial# | 89043052010008889725001470251374 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | WHITE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Carrier | |
| IMEI# | 354741556528595 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










