🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 3558528108442703 |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Serial# | MW59G7HD92 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$131.25
Original: $374.99
-65%Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone—
$374.99
$131.25Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 3558528108442703 |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Serial# | MW59G7HD92 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 3558528108442703 |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Serial# | MW59G7HD92 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition







