🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG31833TJ |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$50.75
Original: $144.99
-65%Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$144.99
$50.75Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG31833TJ |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG31833TJ |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |






