
Apple A3240 Amd A10 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | GPJY0C4X3F |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $355.00
-65%$355.00
$124.25Apple A3240 Amd A10 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | GPJY0C4X3F |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | GPJY0C4X3F |
Condition
Excellent, pre-owned condition










