Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FKQWDVFG41 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3240 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Original: $599.99
-65%$599.99
$210.00Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FKQWDVFG41 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3240 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | FKQWDVFG41 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3240 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |










