🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | A3240 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Serial# | G7GH9PJX5X9 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
$262.50
Original: $749.99
-65%Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$749.99
$262.50Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Model Number | A3240 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Serial# | G7GH9PJX5X9 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A3240 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Serial# | G7GH9PJX5X9 |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |











