Apple A3241 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3241 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | SHT2K4WT4Y4 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple A3241 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3241 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | SHT2K4WT4Y4 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3241 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | SHT2K4WT4Y4 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |










