Apple A3241 Apple M2 24 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A3241 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | D7760564CM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $1,399.99
-65%$1,399.99
$490.00Apple A3241 Apple M2 24 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A3241 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | D7760564CM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A3241 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Serial# | D7760564CM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










