🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3241 Intel Core M3 24 Gb 1 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | A3241 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Serial# | GPX06425TJ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$662.99
Apple A3241 Intel Core M3 24 Gb 1 Tb Silver Laptop—
$662.99
Apple A3241 Intel Core M3 24 Gb 1 Tb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | A3241 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Serial# | GPX06425TJ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A3241 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | SILVER |
| Serial# | GPX06425TJ |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










