🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3354 Blue Tablet
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Serial# | HM3Y9DXTFK |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A3354 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
$224.99
Apple A3354 Blue Tablet—
$224.99
Apple A3354 Blue Tablet
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Serial# | HM3Y9DXTFK |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A3354 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Serial# | HM3Y9DXTFK |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A3354 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |










