🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A3354__ipad 11th Gen Silver Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A3354__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | M2FG6H66Q3 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
$164.99
Apple A3354__ipad 11th Gen Silver Tablet—
$164.99
Apple A3354__ipad 11th Gen Silver Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A3354__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | M2FG6H66Q3 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | A3354__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | M2FG6H66Q3 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |










