🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A3434 Apple M1 Max 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CMQLXQ2R2T |
| Model Number | A3434 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | APPLE M1 MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
$749.99
Apple A3434 Apple M1 Max 16 Gb 1 Tb Gray Laptop—
$749.99
Apple A3434 Apple M1 Max 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CMQLXQ2R2T |
| Model Number | A3434 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | APPLE M1 MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CMQLXQ2R2T |
| Model Number | A3434 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | APPLE M1 MAX |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |










