🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple Mac Amd A12 128 Gb 1 Tb White Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | MAC |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | D24QR871GG7D |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$389.99
Apple Mac Amd A12 128 Gb 1 Tb White Desktop—
$389.99
Apple Mac Amd A12 128 Gb 1 Tb White Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | MAC |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | D24QR871GG7D |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | MAC |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | D24QR871GG7D |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










