
Apple Mac Book Air Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 60208137-AY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | MAC BOOK AIR |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple Mac Book Air Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 60208137-AY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | MAC BOOK AIR |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 60208137-AY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | MAC BOOK AIR |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |










