
Apple Mac Book Air Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Model Number | MAC BOOK AIR |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02D95CTMNHR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $391.99
-65%$391.99
$137.20Apple Mac Book Air Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Pink Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Model Number | MAC BOOK AIR |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02D95CTMNHR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Model Number | MAC BOOK AIR |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | C02D95CTMNHR |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










