🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple Mac16 12 Amd A10 24 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | MAC16 12 |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | GL2CWTJ95M |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$994.99
Apple Mac16 12 Amd A10 24 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$994.99
Apple Mac16 12 Amd A10 24 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | MAC16 12 |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | GL2CWTJ95M |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | MAC16 12 |
| Manufacturer | APPLE |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Processor Type | AMD A10 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | GL2CWTJ95M |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










