🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Asus Tuf706 Amd Ryzen 7 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | LCMRCX03V219529 |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TUF706 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$131.25
Original: $374.99
-65%Asus Tuf706 Amd Ryzen 7 16 Gb 1 Tb Blue Laptop—
$374.99
$131.25Asus Tuf706 Amd Ryzen 7 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | LCMRCX03V219529 |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TUF706 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | LCMRCX03V219529 |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | TUF706 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition











