🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | C SERIES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | ET9380-23829 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$504.99
Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Black Desktop—
$504.99
Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | C SERIES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | ET9380-23829 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | C SERIES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | ET9380-23829 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition




