🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cyberpower Tracer Iv Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | TRACER IV |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | GK7MR0R2201403924 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |
$399.99
Cyberpower Tracer Iv Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop—
$399.99
Cyberpower Tracer Iv Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | TRACER IV |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | GK7MR0R2201403924 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | TRACER IV |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | GK7MR0R2201403924 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |




