🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Dell W2f-00188 Intel Core I7 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | GDWR4M2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 2nd Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | W2F-00188 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$99.99
Dell W2f-00188 Intel Core I7 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop—
$99.99
Dell W2f-00188 Intel Core I7 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | GDWR4M2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 2nd Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | W2F-00188 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | GDWR4M2 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 2nd Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | W2F-00188 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |







