🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp Rtl8822ce Amd Sempron 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | CND2352HF6 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD SEMPRON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$124.99
Hp Rtl8822ce Amd Sempron 8 Gb 64 Gb Black Laptop—
$124.99
Hp Rtl8822ce Amd Sempron 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | CND2352HF6 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD SEMPRON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | CND2352HF6 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD SEMPRON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |






