🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Doogee Blade10 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | BLADE10 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | BLADE10000000017068 |
| IMEI# | 353686480341345 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | DOOGEE |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$99.99
Doogee Blade10 128 Gb Black Smart Phone—
$99.99
Doogee Blade10 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | BLADE10 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | BLADE10000000017068 |
| IMEI# | 353686480341345 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | DOOGEE |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | BLADE10 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | BLADE10000000017068 |
| IMEI# | 353686480341345 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | DOOGEE |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








