🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-f711u1 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 35910962082423 |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-F711U1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CR825XS2T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$54.25
Original: $154.99
-65%Samsung Sm-f711u1 128 Gb Black Smart Phone—
$154.99
$54.25Samsung Sm-f711u1 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 35910962082423 |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-F711U1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CR825XS2T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 35910962082423 |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-F711U1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | R5CR825XS2T |
Condition
Excellent, pre-owned condition








