Gram 17z90r Intel Core I7 - 11th Generation - Evo Platform 2 Gb 32 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 308NZDC001434 |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation - Evo Platform |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | 17Z90R |
| Manufacturer | GRAM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Gram 17z90r Intel Core I7 - 11th Generation - Evo Platform 2 Gb 32 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 308NZDC001434 |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation - Evo Platform |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | 17Z90R |
| Manufacturer | GRAM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | 308NZDC001434 |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation - Evo Platform |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | 17Z90R |
| Manufacturer | GRAM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








